סוגי עצים לגינה ומחיריהם

חלק מהותי ובלתי נפרד מצמחי הגינה מהווים עצי הנוי שבה, המעניקים צל וקרירות, מגנים מפני רוח, מספקים פירות ומוסיפים קסם לאווירת החצר. בפורטל המוביל גן ונוף תוכלו למצוא מידע מקיף אודות סוגי עצים לגינה כולל גם עצי פרי מסוגים שונים. כמו כן, לרשותכם אינדקס של משתלות בכל רחבי הארץ המציעות עצים לגינה למכירה מכול סוג וגודל, כדוגמת עצי פרי לא נשירים או עצים בוגרים למכירה במחירים משתלמים.

סוגים של עצים לגינה

מקובל בימנו שהמשתלות מציעות לציבור הרחב מבחר עשיר ואיכותי של סוגי עצים לגינה הכוללים עצי נוי, עצי פרי, עצים צעירים ובוגרים. כך למשל, עצי פרי כוללים הדרים כדוגמת עצי לימון, תפוזים, פומליות וקלמנטינות, עצי פרי מקומיים לרבות עצי זית, רימון, שקד ותאנה, עצי פרי לא נשירים ירוקי עד כמו מנגו או שסק, ועצים נשירים כמו תפוח או דובדבן. כמו כן, במשתלות יש מגוון עצי  נוי נוספים כדוגמת עצי אורן, צפצפה, אזדרכת, ברוש, אלון, דולב, איקליפטוס ועצי אדר.

מחירים של עצים לגינה

משתלות ברחבי הארץ גובות על עצים לגינה מחירים בטווח נרחב בהתאם למספר פרמטרים. ראשית, עלות העץ משתנה בהתאם לגילו כאשר המחיר של עצים בוגרים גבוה באופן משמעותי מזה של עצים צעירים. כמו כן, עלות העץ משתנה בהתאם לסוגו ובדרך כלל היא גבוהה יותר בעצי פרי  מאשר בעצי נוי, כאשר שוב המחיר של עצי פרי בוגרים גבוה יותר מזה של צעירים.

לרכישת עצים לגינה

המעוניינים ברכישת עצים לגינה ימצאו בפורטל שלנו אינדקס מפורט ועדכני של משתלות נבחרות בכל רחבי הארץ. כמו כן, לקבלת מידע נוסף ועדכני בתחומי הקמת גינות, נוף וגינון הירשמו לניוזלטר שלנו או  צרו קשר עם פורטל גן ונוף בטלפון 03-5467485 או במייל papirusgan@gmail.com.

 להמשך קריאה על מתחילית פעמונית לחצו כאן