להתקדם אל גינות מעוצבות עם דק

בשנים האחרונות גובר הביקוש עבור גינות מעוצבות עם דק בזכות המרחב הנוח, הישר והאסטטי שהדק מעניק. בנוסף, מדובר בפתרון ריצוף זול יחסית ופשוט להקמה, בעל חזות טבעית ונעימה, המתאים למגוון צרכים וסגנונות עיצוב. בין היתר, עבודות דק לגינה אידיאליות כפינות הסבה ואירוח, לריצוף מרפסות, כמתחם משחק לילדים, כשבילים וכחיפוי מסביב לבריכת שחייה או ג'קוזי. כמו כן, דקים משתלבים נהדר עם כל סגנון עיצוב של גינה לרבות גינה כפרית, ים תיכונית, אלגנטית ומודרנית.

 ×ž×™×˜×•×ª שיזוף על משטח דק

סוגי דקים לגינה

יש מספר אפשרויות מקובלות עבור עצים לדקים הנבדלים זה מזה בחזותם וגוניהם, עמידותם, חוזקם ומחירם. הסוג הזול והנפוץ ביותר לדק הוא עץ אורן שהינו עץ רך שקל לעבוד עימו וניתן לצבוע אותו בכל גוון מבוקש. גם עץ איפאה מבוקש לבניית דקים בהיותו קשה, דחוס, כבד ועמיד בעל גוון כהה וחזות יוקרתית. מעבר לכך, דקים לגינה ניתן לבנות מעץ קומרו בעל גוון חום צהבהב, עץ טיק בעל גוון חום בהיר ועץ קליר בעל גוון אדמדם. יש לציין כי דקים מעץ דורשים עבודות תחזוקה תקופתיות של שיוף, ליטוש , שימון וצביעה. כפועל יוצא מכך, יש המעדיפים לרכוש דק סינטטי איכותי ועמיד בגוון ובסגנון עיצוב מתאימים. דקים אלו לרוב מחירם זול יותר ממחיר דק מעץ טבעי וכמו כן הם אינם נדרשים בעבודות תחזוקה תקופתיות.

לעבודות דק לגינה

בפורטל תוכלו לאתר מגוון בעלי מקצוע המתמחים בעבודות דק לגינה. כמו כן, להרשמה לניוזלטר ולקבלת מידע מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פפירוס בטלפון 03-5467485 או במייל papirusgan@gmail.com.

לקריאה על שיקולים בבחירת סוג הדק

להמשך קריאה על הקמת גינת פסלים