פארקים ומרחבים ירוקים


בניגוד לכיכרות, פארקים ומרחבים ירוקים משמשים נווה מדבר של רוגע, כמו "ריאה ירוקה" עבור תושבים ותיירים. המטרה העיקרית של התאורה כאן היא להבטיח את בטיחותם של עוברי האורח. גופי התאורה משרטטים את נתיבי השבילים, מוסיפים עומק לחלל ומציעים התמצאות טובה יותר במרחב, בחשיכה. מסיבה זו, גופי תאורה פרוסים כשהם בזווית רחבה במטרה לספק אווירה נעימה עבור אנשים שעושים הליכות, ריצות או רוכבי אופניים, אבל גם על מנת למנוע מעשי פשע. קל לזהות את אופי המשטח, המכשולים והשינויים בגובה בעזרת התאורה המאזנת בין האזורים עם התאורה ועם הצל.

כיכרות


הכיכרות לעתים קרובות מוקפות במסעדות, מסבאות, בתי קולנוע או בתי עסק, הן התושבים והן התיירים שמחים לבלות את זמנם במקום, תוך כדי צפייה על העוברים והשבים. מסיבה זו, התאורה של הכיכרות אינה אמורה רק לספק לעוברים ושבים תחושת ביטחון. הרבה מעבר לכך, היא אמורה לייצר אווירה מזמינה ואטרקטיבית. גופי תאורה מעוצבים יכולים להדגיש את הארכיטקטורה ולהוסיף דגשים למזרקה או לאנדרטה ובכך להשלים את התמונה האטרקטיבית. הנושא של הגנת הסביבה חייב להילקח בחשבון. כאן, זו שאלה של צימצום זיהום תאורה (האור) על ידי הימנעות מתאורה מפוזרת, שימוש בגופי תאורה שאינם פוגעים בחרקים או בבעלי חיים ליליים.

עיצוב המדרחוב באמצעות עיצוב תאורה


הארה של אזורי מדרחוב הוכחה כמרכיב חשוב בעיצוב העירוני. ההיבט הדקורטיבי משמעותי הן באור יום והן בשעות הלילה: במהלך שעות היום, התאורה משתלבת בצורה הרמונית לתוך הסצנה העירונית. בשעות הלילה, באטרקטיביות מוגברת באמצעות הארת חזיתות כגון: בניינים, שדרות, מזרקות וכו'.

למידע ופרטים נוספים: 09-8664664 mail@trigon-yam.com

לאתר החברה