משרביות הוא אלמנט אדריכלי אופייני לאדריכלות האסלאמית אשר נולד מן הצורך לשמור על פרטיות הדיירים. מבנה בעל רמות צפיפות שונות, אשר מאפשר לנמצאים בבית לראות את הנעשה בחוץ אך לחסום בפני אלו שבחוץ את המראה בפנים. בואו להכיר את המשרביות של חברת עץ ועצה.

היום, בגינות רבות שבהן אפשר למצוא חלוקה ברורה לחדרים: מטבח חיצוני גדול מרווח ומאובזר, פינת אוכל לארוחות יומיומיות בישיבה ליד הבר או שולחן המיועד לסועדים רבים לארוחות חגיגיות, פינת ישיבה סלונית, פינת סטלבט מפנקת, אזור משחקים לילדים, פינת קריאה עם תאורה ממוקדת ועוד פינות המותאמות להווי חייהם של הדיירים, התעורר הצורך בסוג של הפרדה, מחיצה מחברת ומפרידה. בחלוקה מתוכננת נכון אפשר לשלב בגינה, גדולה או קטנה, פינות בילוי והנאה מרובות. כל מה שצריך הוא לדעת איך לנצל נכון את המשרביה.


בחברת עץ ועצה, עלו על הצורך באמצעי חלוקה ברור שייוצר במיוחד לחוץ, ושיהיה בעל מראה מעוצב היכול בקלות להתחבר עם מראה הפנים הנשקף החוצה. מתוך הקשרים ההדוקים של חברת עץ ועצה עם חברות מובילות בעולם מתחום העץ הם יצרו קשר עם חברת outdeco אשר הפיקה קו שלם של מחיצות עשויות תוצר עץ אוסטרלי חזק במיוחד העמיד בכל תנאי מזג אוויר, לקוח מגידול אקולוגי.


קולקציה שלמה של מחיצות, או כמו שהן מוכרות בתרבות המזרח - משרביות. משחר ההיסטוריה האדריכלית, ובעיקר בתקופת פריחתה של התרבות האיסלמית, עלה רעיון המשרבייה כאמצעי הפרדה שאינו חוסם אוויר ואור, אמצעי שהפך לאחד מסימני ההיכר של האדריכלות האיסלאמית. מחיצות מאווררות המאפשרות כניסת אוויר ואור, נועדו לשמור על פרטיות דיירי הבתים. המשרביות שכיסו את כל חזית הבית או את הקומה השנייה, נוצרו בדוגמות שונות בהתאם למידת הצפיפות הרצויה, חומר הגלם דאז היה עץ, ועם השנים חומרים כמו לבנים, בטון וברזל תפסו את מקומו של העץ. החיבור בין עיצוב חוץ, סגנון חיים של בילוי ואירוח בגינה והמגמה האקולוגית הרווחת בעולם, הוביל את חברת outdeco לפתח מוצר ייחודי המיוצר מתוצר לוואי של עץ בר-קיימא ממקור מתחדש, ללא שום תוספת של חומרים סינטטיים מזיקים. המרקם הייחודי והגימור הטבעי בגוון מקורי או בשכבת צבע, שומרים על המחיצות למשך שנים ללא כל פעולות אחזקה.


החומר שנבחן על ידי אדריכלים, מהנדסים וקבלני בנייה הנו פרי פיתוח של שנים רבות. יעילותו, יופיו, מגוון אפשרויות המימוש שלו והתחברותו ההומוגנית לפינות הבילוי בגינה, עולים בכמה רמות על פתרונות מתכתיים המתחממים בשמש ולהם טביעת פחמן חיובית לעומת טביעת פחמן שלילית של מחיצות ה-OUTDECO. מעבר לפיתוח חומר הגלם המשמש לעיצוב המשרביות, הבינו בחברה כי רמת הפרטיות משתנה מלקוח ללקוח על פי צרכים, לדוגמה, להפרדה בין שכנים אשר להם גינות צמודות, רצוי מן הסתם שרמת החסימה תהיה כ-90%, בעוד שאם רוצים לדוגמה להפריד בין אזור המשחקים של הילדים לבין פינת הישיבה הסלונית, רמת ההפרדה הרצויה תהיה כ- 60% או 80%, הכול בהתאם לצרכים. בהתאם לכך פותחו כמה דגמים של מחיצות שכולן קלות מאוד להרכבה.


הן בנויות מיחידות מלבניות המשלימות אחת את השנייה למראה הומוגני מתמשך, יש כאלה עם תצורה החוזרת על עצמה ויש תצורות הממשיכות אחת את השנייה, הכול על פי בחירה מתוך מבחר גדול של דגמים ואחוזי הסתרה שונים. המיוחד במשרביות האוסטרליות הוא החומר. חומריות העץ המסיבי והעמיד, גון צבעיו הטבעיים וטקסטורת החומר שעם השנים רק משתפרת, הופכים את המחיצות לחלק בלתי נפרד מצמחיית הגינה והמראה הכללי שלה. תחושה אורגנית רכה ונעימה של תוצר עץ טבעי, קיימת במוצרי חברת OUTDECO המשווקים בארץ על ידי חברת עץ ועצה.
משרביה תשמור על פרטיותכם
עץ ועצה
1-700-500-565
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center
טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555


להמשך קריאה על טיפים לשדרוג הגינה לפני מכירה והעלאת ערך הנכס