בהשראת האמנית היפנית יאיוי קוסאמה - 'מלכת הנקודות': איטונג מציגה ליין מוצרים חדש תחת השם - IRO (צבע ביפנית)

הקולקציה החדשה, שנמצאת בהליך רישום לפטנט, מציעה שילוב צבע באבני המדרך - מהווה בשורה עיצובית שעתידה לשנות את החזות האורבנית ברחוב הישראלי
בשורה עיצובית חדשה בנוף האורבני המונוטוני והחד גוני בישראל: איטונג משיקה היום, 4/11/21, במסגרת תערוכת אדריכלות הנוף את סדרת האבנים המשתלבות החדשה IRO (צבע ביפנית) - "מוסיפים צבע לעיר". אבני מדרך המשולבים בפתיתי צבע לפי בחירה המותאמת לדרישה עיצובית או אדריכלית.

קולקציית IRO, שפותחה באיטונג במהלך השנים האחרונות, מציגה בשורה עיצובית חדשה ומפתיעה בסביבה ובנוף הישראלי- ומאפשרת שילוב של מגוון צבעים אותם ניתן לבחור מתוך מניפת RAL.
אחד ממקורות ההשראה לפיתוח החדש הגיע מהאמנית היפנית יאיוי קוסאמה הידועה בארצה כ'מלכת הנקודות'.
הקולקציה, שנמצאת בהליך רישום לפטנט, מאפשרת יישום דינאמי ורחב של פתיתוני צבע, באופן רנדומלי והטמעתם על גבי סדרת האבנים המשתלבות. השילובים הצבעוניים, ניתנים להתאמה אישית, מאפשרים חופש עיצובי ונועז לפיתוח מרחבים ציבוריים ייחודיים ומקוריים. בצורה זו, ניתן לבחור את מערך הצבעים של כל פרויקט ולהבטיח נראות בלתי נשכחת.
מעבר לצבעים הניתנים לבחירה אבן המדרך החדשה מכוסה בסילר שמגן מפני כתמים ומאפשר ניקוי יעיל ופשוט- דבר שלאורך זמן ישמור על מראה רחוב צבעוני ונקי.

לדברי אורי לופט, מנכ"ל איטונג:
לצבע יש תפקיד חשוב ומרכזי בחיינו. צבעים לא רק מעצימים את המציאות שלנו, אלא גם מחדדים את החושים ומעוררים בנו תגובות פיזיות ונפשיות, שמשפיעות על מצבי הרוח והרגשות שלנו. צבעים מעשירים את עולמנו החיצוני והפנימי ומצליחים לא פעם להפוך את השגרה היומיומית שלנו לרב גונית ומלאת השראה. פיתוח המוצר נמשך מספר שנים והיום אנחנו מציגים מוצר ברמת גימור וביצוע מהגבוהים בענף.

להמשך קריאה על הכנס השנתי של איגוד אדריכלי נוף 2021