פרו-דק מתמחה בלהפוך כל משטח גרנוליט ישן למשטח בטון מוחלק, או כל סגנון אחר בעל עיצוב מודרני - מבלי לפרק את המשטח הקיים - ומבלי לעלות בגובה

כתב וצילם: שגיא סעתי

בשיפוץ שנעשה מטעם עיריית חיפה במרכז התרבות המיתולוגי 'בית אבא חושי', נקראה חברת פרו-דק לתת מענה לבעיה שנדמה שרק לה יש את הדרך לפתור על ידי הפיכת משטח גרנוליט ישן בעל תעלות עמוקות בין היציקות - למשטח אחיד ומוחלק, העומד בכל תקני הנגישות החדשים - מבלי להרוס את התשתית הקיימת.

חברת 'יפה נוף', שהיתה אחראית על ביצוע השיפוץ מטעם עיריית חיפה, חיפשה פתרון לשיפוץ גשר הגרנוליט שגילו מעל 50 שנה, אך הריסה של הגרנוליט הקיימת לא הייתה על הפרק בשל העלויות העצומות שהיו כרוכות בכך וגם מפאת גילו של הגשר.

לפני:

 

אחרי:


חברת פרו-דק, שהיא שחקנית מובילה בתחום החיפויים בארץ, הייתה החברה היחידה שנתנה מענה לכל הבעיות בשטח בעת ובעונה אחת - ובקלילות: לפי השיטה שלה - אין צורך לפרק משטחי גרנוליט, בטון או קרמיקה ישנים, אלא רק לבצע עליהם את מגוון החיפויים האפשריים שנותנים מראה זהה לבטון מוחלק, אריחי קרמיקה או אבני מדרך, והכל מיושם בדיוק בהתאם לדרישת האדריכל . ב-100% מהמקרים מביא לחסכון עצום בעלויות ובלוחות הזמנים של הפרויקט.

להמשך קריאה על פתרון להקטנת ההצפות בערים