גינה ברמה אחרת
כתובת: השרון, חדרה ועוד
שם:  אביגדור חכלילי
הוראות הגעה:
   

  עיצוב גינות, רק אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת.

  אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע לכם עיצוב ייחודי של גינות מכל הסוגים: גינות ביתיות, ציבוריות ועוד.

  אנשים רבים חולמים לגור בדירת קרקע, כזו שיש לה גינה צמודה, כדי שיהיה להם מקום נעים לטפח, לשחק בו וליהנות מצמחייה יפה. אנשים רבים גם מצליחים להגשים את החלום הזה, והופכים לבעלים של גינה ביתית קטנה. אך העובדה שהגינה קיימת לא אומר שהיא גם יפה ונעימה לשהייה. כדי לוודא שהגינה תהיה יפה, לאורך כל השנה, כדאי להיעזר בשירות מקצועי של עיצוב גינות.

  מהו עיצוב גינות? עיצוב גינות הוא מומחיות מיוחדת, שבה שותלים צמחים שונים באזורים שונים של הגינה, תוך מחשבה על המראה העתידי של הגינה לאחר שכל הצמחים יגדלו ויפרחו. ישנם צמחים אשר צומחים רק בעונות מסוימות של השנה, ואילו אחרים צומחים לאורך כל השנה, בעלי גובה או נמוכים במגוון צבעים וגוונים.

  מעצב גינות לוקח בחשבון את כל התנאים הללו, במטרה לעצב גינה שתיראה יפה לאורך כל ימות השנה, וששילובי הצבעים שלה יהיו יפים בכל זמני הפריחה.

  ישנם גם שיקולים חשובים נוספים בעיצוב גינות, כמו למשל הצורך בארגון פינת ישיבה בגינה, שטח למשחק, אפשרויות השקיה, ועוד.

  אני מציע עיצוב גינות בהתאמה אישית לכל אחת ואחד, לצרכים הספציפיים של המשפחה כך שכל לקוח יהנה מישיבה בגינה יפהפייה ונעימה לאורך כל ימות השנה.

  פנו כבר עכשיו לאביגדור – גינון ברמה אחרת, ותיהנו ממבחר עיצובים מרהיבים של גינות, מייעוץ ותכנון אישי של הגינה שלכם וממחירים משתלמים במיוחד.