אבני "Country-Manor" - המהפכה הגננית בעיצוב גגות וגינות בפנטהאוזים , מבית בלוק אמריקה

בשנים האחרונות הבנייה לגובה תופסת תאוצה ברחבי העולם וגם בישראל. המרפסות והגגות הופכות בהדרגה לתחליף לגינה המסורתית ומהווה את המרחב הירוק של הדירה.

עיצוב גינת גג

הדרך הקלה והמהירה לעצב מרפסת או גינה על הגג, היא על ידי שימוש באבנים מעוצבות 'country manor' – פטנט אמריקאי, שמתאים למגוון גדול של פרויקטים - החל מגינות קטנות ועד לפיתוח נופי במרחב הציבורי.

אדניות בנויות בשיטה מהירה

עם אבני "Country-Manor" ניתן לעצב מגוון צורות גאומטריות ואלמנטים כגון:
אדניות בקווים ישרים ומעוגלים, ספסלים, מטבחי חוץ, בריכות נוי ועוד....

המוצר פשוט להרכבה, כמו אבני לגו, דבר המאפשר ביצוע ע"י צוות גינון ואף בשיטת עשה זאת בעצמך.

אריה פריד, מחברת "גג גנן", בעל ניסיון של 23 שנה בהקמת גינות גג, מהן למעלה מ 10 שנים שהוא מעצב גינות גג בעזרת אבני "Country-Manor" ,מספר שמהרגע שבו הכיר את המוצר, הוא נדלק על הרעיון והתחיל לשלב אותו בעיצוב גינות גג שהוא מקים.

אריה מספר, "התחלתי לבנות אדניות בנויות ועם הזמן התמקצעתי ולמדתי לנצל את היצירתיות של השימוש במוצר לעיצוב גינת גג. לדוגמא, בניית אדניות בצורת גלים, מוסיף עניין עיצובי וכן מרכך את המראה – בבתים ליד הים, העיצוב מחבר את הגינה לסגנון הגלים".

עיצוב גינת גג מעל חניון

אריה מחלק את היתרונות של אבני "Country-Manor": ליתרונות טכניים ויתרונות עיצוביים:

יתרונות טכניים
מצמצם בעיות עתידיות - האלמנט הבנוי מאבני "Country-Manor" לא מחובר לרצפה, אלא מורכב על גביה ואם יש נזילה רואים אותה מיד. לעומת זאת, בשיטת בנייה רגילה באבן שמחוברת לרצפה, כל נזילה עלולה לחדור לדירה של השכן למטה ומצריכה תיקונים ועלויות כספיות גבוהות כמובן שבשלב התכנון יש להתייחס לעומסים מותרים ונקודות הניקוז הקיימות.

יכולת המחשה ללקוח בזמן אמת - ניתן בקלות להמחיש ללקוח את תוואי הקיר ורק לאחר מכן להרכיב את האבנים. 

- תחזוקה נמוכה - לאבני "Country-Manor" יש עמידות גבוהה לשינויי מזג אויר , אין צורך לתחזק אותן או לצבוע, להיפך, הזמן מיטיב עם המראה של המוצר.

יתרון עיצובי - האבן מדהימה ביופייה ובזכות המבנה המיוחד שלה (טרפז) ניתן לעצב אותה בקווים מעוגלים וישרים, האבן יודעת להשתלב גם במראה כפרי וגם במראה מודרני.

עיצוב אדנית בגלים אודות למבנה האבן

- לסיום - אריה מציין את רמת השירות של חברת "בלוק אמריקה" שהיא נציגת המותג בישראל ודואגת לסייע במידת הצורך בנושאים טכניים ועיצוביים.

 להמשך קריאה על השקיית אדניות