בפורטל הישראלי לגינון פפירוס,תוכלו למצוא מגוון מוצרים נדרשים לגינתכם, החל בצמחים ועצים לגינה, דרך מערכות השקיה וכלי גינון חשמליים ונטענים ועד מצעי גידול ושתילה ועבודת בעץ. בנוסף, באתר תמצאו מידע ובתי עסק רבים שמתמחים במכירת אדניות מסוגים שונים, לרבות אדניות איכותיות מעץ. המבחר הגדול מאפשר גם לאתר אדניות עץ במחירים משתלמים וזאת בשלל גדלים וצורות.

מגוון עשיר של אדניות

היופי של אדניות מעץ

אדניות מעץ טבעי מעניקות לכל מתחם הגינה או המרפסת חזות נעימה ואיכותית. צמחים מכל סוג משתלבים היטב עם חזות האדניות הללו ובנוסף הן מוסיפות חן וייחודיות לעיצובה של הגינה. יש לציין כי אדניות עץ משתלבות נפלא גם במתחמים פנימיים כמו תיחום בתי קפה במרחב של מרכז קניות.

אדניות בשלל מידות ועיצובים

אדניות מעץ מעניקות כלי קיבול יחסית גדול שיכול להכיל מגוון צמחים, פרחים ושיחים מסוגים שונים. כמו כן, הן מוצעות בשוק במידות שונות לרבות התאמה אישית, המאפשרת מציאת פריטים שמתאימים במידותיהם במדויק למתחם שעבורו הם מיועדים. מעבר לכך, אדניות אלו מוצעות במגוון עיצובים שהופכים אותן לפריט נוי המשתלב היטב עם שלל סגנונות עיצוב, החל מכפריים ועד למודרניים.

מחירים של אדניות מעץ

בעת רכישת אדניות עץ משתנה המחיר בהתאם למספר פרמטרים: גודל האדנית משפיע ישירות על מחירה וכן עובי העץ המשמש בה. בנוסף, עלות האדנית נקבעת בהתאם לסוג העץ שממנו היא עשויה ולפי הליכי העיבוד והחיטוי שהיא עברה כנגד רטיבות ומזיקים.

לרכישת אדניות מעץ

לרכישת אדניות מעץ במחירים משתלמים היכנסו לאינדקס חברות ומוצרים לגינה שם תמצאו עסקים שמתמחים בסוג זה של מוצרי גינה ונוי. כמו כן, לקבלת מידע עדכני נוסף אודות גננים והקמת גינות הירשמו לניוזלטר שלנו או צרו קשר עם פורטל פפירוס בטלפון:

03-5467485 או במייל papirusgan@gmail.com

להמשך קריאה על גדר אבן לגינה