כדאיות בניית גדר אבן לגינה

אין ספק שלגדרות אבן יש איכויות שאף גדר קלה לא יכולה לספק מבחינת חוזק, עמידות ויציבות, וגם מבחינת חזות ועיצוב נאים למראה. בפורטל הישראלי לגינון גן ונוף תוכלו למצוא מידע רב בנושא זה ולאתר באינדקסים בעלי מקצוע מובילים בתחום.

גדר מאבן מקומית- תכנון וביצוע בועז דרומי

היתרונות של גדרת אבן לגינה

גדרות אבן לגינה מעניקות לבעליהן קשת רחבה של יתרונות, שהעיקריים שבהם הינם:

  • גדר אבן לגינה הינה חזקה ועמידה שתשרת אתכם לאורך שנים רבות וטובות בכל תנאי מזג האוויר, בין אם בחום הקיץ או ברוחות וגשמי החורף. כמו כן, גדרות אבן מעולות לבידוד רעשים ויעילות ביצירת חייץ בין מתחמים חיצוניים שונים.
  • החזות המרשימה, היציבה והטבעית של הגדר מעניקה לגינה מראה מכובד ונעים.
  • את גדרות האבן ניתן לעצב בשלל צורות וסגנונות, כשניתן לבחור בסוגים שונים של אבנים בעלי גוונים, טקסטורות וגדלים שונים. כמו כן, גדרות אבן משתלבות עם חומרי גלם נוספים לרבות מתכות, עץ וזכוכית, ובזכות הגמישות העיצובית שלהן ניתן להתאימן לכל סגנונות העיצוב של בתים- מודרני, כפרי, ים תיכוני או אחר.

דוגמא נוספת שעיצב והקים בועז דרומי

 תכנון, עיצוב ובניית גדר אבן לגינה

אם אתם מתכננים גדר אבן בגינתכם, באינדקס מוצרים או באינדקס גננים של הפורטל הישראלי לגינון תמצאו מגוון בעלי מקצוע שיעניקו לכם שירותי תכנון, עיצוב ובנייה. לקבלת מידע עדכני נוסף אודות הקמת גינות תחזוקה או מוצרי גינון היכנסו לפורומים המקצועיים שבאתר שלנו, הירשמו לניוזלטר של חברתנו, או צרו קשר עם פורטל פפירוס.

בטלפון 03-5467485 או במייל  papirusgan@gmail.com.

 להמשך קריאה על גינות מעוצבות עם דק