קריטריונים לאיתור גנן מקצועי ומומלץ

בפורטל גן ונוף תמצאו אינדקס גננים עדכני עם מיטב חברות הגינון והגננים המקצועיים. על מנת לסייע לכם בבחירת גנן מקצועי מובאות לפניכם מספר עצות בסיסיות.

עצות לבחירת גנן

בחירת גנן מומלץ מורכבת ממספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון:

  • צרכי גינון - בחירת הגנן משתנה בהתאם לצרכי הגינון שלכם, בין אם מדובר בעבודות תחזוקה שוטפות כמו גיזום וכיסוח דשא, או מנגד בעבודות מורכבות של בניית ועיצוב גינה עם תשתיות ושתילת צמחים מתאימים.
  • ניסיון - שלא כמו בתחומים אחרים, הכשרתו של גנן מבוססת בעיקרה על ניסיון בשטח. לכן, בתור התחלה חשוב לבחור איש מקצוע בעל ניסיון עשיר בתחום היודע לאבחן ולפתור בעיות ולספק גינה המתאימה לתנאי אקלים, סגנון עיצוב מבוקש ואורח החיים של בעליה.
  • אמינות וזמינות - מלבד יכולות מקצועיות חשוב לבחור גנן או חברת גינון אמינים שתוכלו ללא חשש להשאירם בחצר ביתכם גם כשאתם לא בבית. כמו כן, חשוב לבחור בגנן זמין העומד בלוחות הזמנים שנקבעו ומציע שירותים מיידיים וגמישים במועדם.
  • חוזה מוסדר - אין סיבה שלא תעבדו עם הסכם מוסדר מול חברת גינון המפרט את תנאי העבודה, לוחות הזמנים, סוג העבודות והצמחים נרכשים, ואף מספק אחריות.
  • גנן מומלץ - כמו בתחומים אחרים, איכות ומקצועיות עבודתו של גנן ניתנים לבדיקה על ידי תשאול לקוחות קודמים שלו ובחינת הגינות שהוא הקים ומתחזק.

לאיתור גנן מומלץ

מחפשים חברות גינון וגננים מקצועיים ? בפורטל תמצאו אינדקס גננים איכותי ומפורט. לקבלת  מידע נוסף ועדכני בנושאי הקמת גינות וגינון הירשמו לניוזלטר שלנו או רכשו מנוי למגזין של חברתנו. לחילופין, צרו קשר עם פורטל גן ונוף בטלפון 03-5467485 או במייל  papirusgan@gmail.com

להמשך קריאה על כמה עולה גנן