כמה עולה גנן?

רוצים לדעת כמה עולה גנן? בפורטל הישראלי לגינון גן ונוף ממתין לכם אינדקס גננים איכותי ומקיף שבו תוכלו להשוות מחירים ולבחור בשירות הטוב והמשתלם ביותר. לפני כן, כדאי להכיר את המרכיבים השונים של עבודות הגינון, להבין אילו עבודות נחוצות לכם ומהי עלותן.

מאפייני הגינה והצרכים שלכם קובעים את עלות עבודת הגנן

העלויות של עבודות גינון מושפעות באופן ישיר ממאפייני הגינה שלכם: גודלה, עיצובה וסגנונה וכן התשתיות והצמחים הקיימים בה. יש לציין כי העלויות מושפעות גם ממצב התחזוקה של הגינה ועד כמה היא מטופחת או מוזנחת. בנוסף, הדבר תלוי גם בצרכים שלכם, למשל אם אתם מבצעים חלק מעבודות תחזוקת הגינה בעצמכם או מעוניינים שהגנן יבצע את כל עבודות התחזוקה עבורכם. לכן אין מחיר קבוע לעבודת גינון וניתן לקבוע אותו רק לאחר שהגנן ביקר בגינתכם, בחן את מאפייניה ומצבה, והבין את צרכי הגינון שלכם.

הבדלי מחירים בין חברות שונות

מלבד עלויות ספציפיות עבור הגינה שלכם, המחיר משתנה גם בהתאם למאפייני חברות הגינון השונות. המאפיינים שקובעים את המחיר הם למשל ותק ומוניטין, וגם רמת מקצועיות שמשתנה בהתאם להכשרה המקצועית של בעלי המקצוע: גננים ,מעצבי גינות, אגרונומים, הנדסאי נוף ואדריכלי נוף. לכן, בטרם בחירת חברת גינון חשוב להשוות מחירים ולבחור בחברה מקצועית שמתאימה לצרכי הגינה שלכם, ומספקת את שירותיה עבור מחיר תחרותי ומשתלם.

לשירותי גננות מקצועיים

לקבלת מידע אודות שירותי גננות מקצועיים ועלותם, היכנסו לפורטל שלנו והשוו שירותים ומחירים בין אנשי מקצוע וחברות נבחרות. לקבלת מידע מקצועי נוסף אודות הקמת גינות, נוף וגינון הירשמו לניוזלטר שלנו או צרו קשר עם פורטל גן ונוף בטלפון

03-5467485 או במייל papirusgan@gmail.com

להמשך קריאה על קיר ירוק בבנין צ'ק פוינט